Oferta

Dla Hurtowników:

Ceny zawarte w ofercie nie są wiążące – zapraszamy do negocjacji!

Punkt sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00, soboty 7:00-17:00.

DRZEWA I KRZEWY IGLASTE

Nr Gatunek/odmiana Pojemnik/grunt Wysokość (cm) Obwód pnia (cm) Cena (zł) Foto Stan
1 Abies concolor

Jodła jednobarwna (kalifornijska)

C2, C10, 15-20, 140-180, 9.00, 45.00,
2 Abies concolor Compacta

Jodła jednobarwna Comapacta

C 7.5 130.00
3 Abies koreana

Jodła koreańska

C2, C20, C20, C20, C25, grunt, C30, grunt, C30, grunt, C30, grunt, grunt, grunt, 20-25, 70-80, 90-100, 110-130, 140-150, 140-150, 160-170, 160-170, 180-200, 180-200, 200-220, 200-220, 220-250, 250-270 11,00, 35.00, 40.00, 50.00, 55.00, 50.00, 60.00, 60.00, 70.00, 70.00, 80.00, 80.00, 90.00, 90.00
4 Abies koreana Silberlocke

Jodła koreańska Silberlocke

C15 157.00
5 Abies lasiocarpa Compacta

Jodła górska Compacta

C7.5 130.00
6 Abies procera Glauca

Jodła szlachetna Glauca

C7.5 50-70 99.00
7 Chamaecyparis lawsoniana Alumigold

Cyprysik Lawsona Alumigold

C2, C5 40-60, 80-100 15.00, 19.00
8 Chamaecyparis lawsoniana Alumii

Cyprysik Lawsona Alumii (niebieski)

C3 60-80, 15.00,
9 Chamaecyparis lawsoniana Ivonne

Cyprysik Lawsona Ivonne

C2, C3 40-50, 80-100 15.00, 19.00
10 Chamaecyparis nootkatensis Green Arrow

Cyprysik nutkajski Green Arrow

C2 40-60 29.00
11 Chamaecyparis obtusa Lucas

Cyprysik tępołuskowy Lucas

C2 30-40 18.00
12 Chamaecyparis obtusa Tsatsumi Gold

Cyprysik tępołuskowy Tsatsumi Gold

C2 20-40 15.00
13 Chamaecyparis pisifera Boulevard

Cyprysik groszkowy Boulevard

C2 50-60 15.00
14 Chamaecyparis pisifera Filifera

Cyprysik groszkowy Filifera

C5 70-100 19.00
15 Chamaecyparis pisifera Filifera

Cyprysik groszkowy Filifera (formowany)

C25 100-150 120.00
16 Chamaecyparis pisifera Filifera Aurea

Cyprysik groszkowy Filifera Aurea

C2 20-30 15.00
17 Chamaecyparis pisifera Golden Mop

Cyprysik groszkowy Golden Mop

C2 15-25 18.00
18 Ginkgo biloba

Miłorząb dwuklapowy

C7.5 80-100 33.00
19 Ginkgo biloba Mariken

Miłorząb dwuklapowy Mariken (forma pienna)

C7.5, C7.5 80, 100 90.00, 96.00
20 Juniperus chinensis Blue Alps

Jałowiec chiński Blue Alps - Niwaki (Bonsai)

C25-C45, grunt 150-180 od 250.00
21 Juniperus chinensis Hetzii

Jałowiec chiński Hetza (formowany)

C3 40-50 55.00
22 Juniperus chinensis Monarch

Jałowiec chiński Monarch

C2, C3 50-70, 70-90 12.00, 15.00
23 Juniperus chinensis Stricta

Jałowiec chiński Stricta

C2, grunt 40-50, 100-110 12.00, 25.00
24 Juniperus chinensis Stricta Variegata

Jałowiec chiński Stricta Variegata - Niwaki (Bonsai)

C32-C45, grunt 200-220 350.00+
25 Juniperus communis Depressa Aurea

Jałowiec pospolity Depressa Aurea

C2 40-60 5.00
26 Juniperus communis Goldschatz

Jałowiec pospolity Goldschatz

C2 30-40 12.00
27 Juniperus communis Horstmann

Jałowiec pospolity Horstmann

C5, C2 60-120, 40-60 29.00, 18.00
28 Juniperus communis Repanda

Jałowiec pospolity Repanda

C2 40-50 5.00
29 Juniperus communis Spotty Spreader

Jałowiec pospolity Spotty Spreader

C2 40-50 12.00
30 Juniperus communis Suecica Aurea

Jałowiec pospolity Suecica Aurea

C2 30-50 12.00
31 Juniperus horizontalis Bar Harbor

Jałowiec płożący Bar Harbor

C2 40-60 12.00
32 Juniperus horizontalis Blue Chip

Jałowiec płożący Blue Chip

C2 30-50 5.00
33 Juniperus horizontalis Blue Forest

Jałowiec płożący Blue Forest

C2 30-40 5.00
34 Juniperus horizontalis Douglasii

Jałowiec płożący Douglasii

C2 40-60 12.00
35 Juniperus horizontalis Glacier

Jałowiec płożący Glacier (forma pienna)

C5 80 91.00
36 Juniperus horizontalis Glacier

Jałowiec płożący Glacier

C2 30-50 12.00
37 Juniperus horizontalis Golden Carpet

Jałowiec płożący Golden Carpet

C2 30-40 12.00
38 Juniperus horizontalis Golden Carpet

Jałowiec płożący Golden Carpet (forma pienna)

C5 80 91.00
39 Juniperus horizontalis Grey Pearl

Jałowiec płożący Grey Pearl

C2 20-30 12.00
40 Juniperus horizontalis Prostrata

Jałowiec płożący Prostrata

C2 30-40 12.00
41 Juniperus horizontalis Wiltonii

Jałowiec płożący Wiltonii

C3 40-60 5.00
42 Juniperus horizontalis Wiltonii

Jałowiec płożący Wiltonii (formowany)

C7.5 100-130 45.00
43 Juniperus pfitzeriana Blue and Gold

Jałowiec Pfitzera Blue and Gold

C2 30-40 12.00
44 Juniperus pfitzeriana Gold Coast

Jałowiec Pfitzera Gold Coast

C2 30-40 12.00
45 Juniperus pfitzeriana Gold Star

Jałowiec Pfitzera Gold Star

C2 30-40 12.00
46 Juniperus pfitzeriana Golden Joy

Jałowiec Pfitzera Golden Joy

C2 30-40 12.00
47 Juniperus pfitzeriana King of Spring

Jałowiec Pfitzera King of Spring

C2 40-50 12.00
48 Juniperus pfitzeriana King of Spring

Jałowiec Pfitzera King of Spring (forma pienna)

C5, C5, C5 60, 80, 100 86.00, 91.00, 96.00
49 Juniperus pfitzeriana Pfitzeriana

Jałowiec Pfitzera Pfitzeriana

C2 30-50 12.00
50 Juniperus pfitzeriana Pfitzeriana Aurea

Jałowiec Pfitzera Pfitzeriana Aurea - Niwaki

grunt 60-100 120.00
51 Juniperus pfitzeriana Pfitzeriana Aurea

Jałowiec Pfitzera Pfitzeriana Aurea - Bonsai

C3 40-50 65.00
52 Juniperus pfitzeriana Pfitzeriana Aurea

Jałowiec Pfitzera Pfitzeriana Aurea

C2, grunt 30-50, 80-100 5.00, 50.00
53 Juniperus pfitzeriana Pfitzeriana Compacta

Jałowiec Pfitzera Pfitzeriana Compacta

C2 30-40 5.00
54 Juniperus pfitzeriana Pfitzeriana Glauca

Jałowiec Pfitzera Pfitzeriana Glauca

C2 40-60 12.00
55 Juniperus procumbens Kishiogima

Jałowiec rozesłany Kishiogima

C2 30-50 12.00
56 Juniperus procumbens Nana

Jałowiec rozesłany Nana (forma pienna)

C7.5 80 91.00
57 Juniperus procumbens Nana

Jałowiec rozesłany Nana (forma pienna)

C7.5 100 96.00
58 Juniperus procumbens Nana

Jałowiec rozesłany Nana

C2 40-60 12.00
59 Juniperus procumbens Nana

Jałowiec rozesłany Nana (forma pienna)

C7.5 60 86.00
60 Juniperus sabina Blue Danube

Jałowiec sabiński Blue Danube

C2 30-50 12.00
61 Juniperus sabina Tamariscifolia

Jałowiec sabiński Tamariscifolia

C2 30-50 5.00
62 Juniperus sabina Variegata

Jałowiec sabiński Variegata

C2 30-40 12.00
63 Juniperus scopulorum Blue Arrow

Jałowiec skalny Blue Arrow

grunt, grunt, grunt, 100-110, 120-130, 140-150, 7.00, 11.00, 15.00,
64 Juniperus squamata Blue Carpet

Jałowiec łuskowaty Blue Carpet

C2 30-50 5.00
65 Juniperus squamata Blue Spider

Jałowiec łuskowaty Blue Spider

C2 30-50 12.00
66 Juniperus squamata Blue Star

Jałowiec łuskowaty Blue Star

C2 20-30 13.00
67 Juniperus squamata Meyeri

Jałowiec łuskowaty Meyeri

C10 80-100 15.00
68 Juniperus virginiana Hetzii

Jałowiec wirginijski Hetza

C2 60-70 5.00
69 Larix decidua

Modrzew europejski

C2 50-60 6.00
70 Larix decidua Pendula

Modrzew europejski Pendula (forma pienna)

C7.5 170-200 55.00
71 Picea abies Acrocona

Świerk pospolity Acrocona (forma pienna)

C20 170.00
72 Picea abies Maxwellii

Świerk pospolity Maxwellii

C25, grunt, grunt 50-60, 40-50, 50-60 90.00, 50.00, 90.00
73 Picea abies Virgata

Świerk pospolity Virgata

C20 120 120.00
74 Picea breweriana

Świerk Brewera

C7.5 145.00
75 Picea glauca Conica

Świerk biały Conica

C2, C2, C10, grunt, grunt, grunt, 40-50, 50-60, 80-90, 100-110, 110-120, 120-130, 12.00, 15.00, 55.00, 55.00, 65.00, 75.00,
76 Picea glauca Rainbow's End

Świerk biały Rainbow's End

C2 40-50 12.00
77 Picea glauca Sander's Blue

Świerk biały Sander's Blue

C2 40-50 12.00
78 Picea omorika

Świerk serbski

C2 30-40 11.00
79 Picea pungens Białobok

Świerk kłujący Białobok

C15 130.00
80 Picea pungens Glauca Globosa

Świerk kłujący Glauca Globosa (forma pienna)

C20 149.00
81 Picea pungens Glauca Majestic

Świerk kłujący srebrny Majestic

P9, C2, grunt, grunt, grunt, grunt, grunt, grunt 15-30, 25-30, 130-140, 140-150, 150-160, 160-180, 190-200, 180-220 2.20, 5.00, 45.00, 45.00, 50.00, 60.00, 70.00, 120.00,
82 Picea pungens Hoopsii

Świerk kłujący Hoopsii

C15 147.00
83 Pinus densiflora Low Glow

Sosna gęstokwiatowa Low Glow (forma pienna)

C5 50-60 89.00
84 Pinus koraiensis

Sosna koreańska

C5 50-70 45.00
85 Pinus mugo Allgäu

Sosna górska Allgäu

C2 49.00
86 Pinus mugo Benjamin

Sosna górska Benjamin

C2 49.00
87 Pinus mugo Carsten

Sosna górska (kosodrzewina) Carsten (forma pienna)

C3 50-60 69.00
88 Pinus mugo Mini Globus

Sosna górska Mini Globus

C2 49.00
89 Pinus mugo Mini Mops

Sosna górska (kosodrzewina) Mini Mops

C2 49.00
90 Pinus mugo Mops

Sosna górska Mops

C2 49.00
91 Pinus mugo Ophir

Sosna górska Ophir (forma pienna)

C5 50-60 69.00
92 Pinus mugo Sherwood Compact

Sosna górska (kosodrzewina) Sherwood Compact (forma pienna)

C5 50-60 69.00
93 Pinus mugo Sherwood Compact

Sosna górska Sherwood Compact

C2 49.00
94 Pinus mugo var. mughus

Sosna górska (kosodrzewina-kosówka)

C10, grunt, grunt 80-100, 100-140, 150-170, 39.00, 45.00, 85.00
95 Pinus mugo var. pumilio

Sosna górska (kosodrzewina) Pumilio

C2 20-30 12.00
96 Pinus mugo Varella

Sosna górska (kosodrzewina) Varella (forma pienna)

C5 40-50 69.00
97 Pinus mugo Varella

Sosna górska (kosodrzewina) Varella

C3 49.00
98 Pinus mugo Winter Gold

Sosna górska (kosodrzewina) Winter Gold (forma pienna)

C7.5 70-100 69.00
99 Pinus nigra Scholz

Sosna czarna Scholz

C2 49.00
100 Pinus nigra var. austriaca

Sosna czarna austriaca

grunt 200 - 300 300.00
101 Pinus strobus Radiata

Sosna wejmutka Radiata

C2 49.00
102 Pinus sylvestris Wintergold

Sosna pospolita Wintergold

C5 50-60 48.00
103 Pinus wallichiana

Sosna himalajska

C5 40-50 45.00
104 Taxus ×media Green Rocket

Cis pośredni Green Rocket

C2 40-60 19.00
105 Taxus ×media Hicksii

Cis pośredni Hicksii

C2 40-80 15.00
106 Taxus baccata David

Cis pospolity David

C2 40-60 19.00
107 Taxus baccata Elegantissima

Cis pospolity Elegantissima

C2 30-40 18.00
108 Taxus baccata Fastigiata

Cis pospolity Fastigiata

C2 40-80 15.00
109 Taxus baccata Fastigiata Aurea

Cis pospolity Fastigiata Aurea

C2 40-60 15.00
110 Taxus xmedia Stricta Viridis

Cis pośredni Stricta Viridis

C2 40-60 15.00
111 Thuja occidentalis Anniek®

Żywotnik zachodni Anniek®

C2 20-30 14.00
112 Thuja occidentalis Aurescens

Żywotnik zachodni Aurescens

C7.5, C7.5, C7.5 40-50, 60-80, 90-110 12.00, 19.00, 23.00
113 Thuja occidentalis Brabant

Żywotnik zachodni Brabant

C2, grunt, grunt, grunt 50-70, 100-120, 120-140, 140-160 7.00, 11.00, 14.00, 16.00
114 Thuja occidentalis Columna

Żywotnik zachodni Columna

C2, grunt, grunt, grunt, 50-70, 90-110, 110-120, 120-140, 9.00, 10.00, 11.00, 13.00,
115 Thuja occidentalis Danica

Żywotnik zachodni Danica

C2, C3, grunt 10-15, 30-40, 30-40 08.00, 15.00, 12.00
116 Thuja occidentalis Danica Aurea

Żywotnik zachodni Danica Aurea

C2 30-40 11.00
117 Thuja occidentalis Dawid®

Żywotnik zachodni Dawid®

C3 20-30 18.00
118 Thuja occidentalis Europe Gold

Żywotnik zachodni Europe Gold

C3 40-50 12.00
119 Thuja occidentalis Globosa

Żywotnik zachodni Globosa (kulista)

C2, grunt, 40-50, 100-110 11.00, 47.00
120 Thuja occidentalis Golden Globe

Żywotnik zachodni Golden Globe

C3 35-45 11.00
121 Thuja occidentalis Golden Smaragd®

Żywotnik zachodni Golden Smaragd®

C3 40-60 18.00
122 Thuja occidentalis Golden Tuffet

Żywotnik zachodni Golden Tuffet

C2 20-30 9.00
123 Thuja occidentalis Hoseri

Żywotnik zachodni Hoseri

C2 20-30 12.00
124 Thuja occidentalis Mirjam®

Żywotnik zachodni Mirjam®

C2 15-20 15.00
125 Thuja occidentalis Rheingold

Żywotnik zachodni Rheingold

grunt, grunt, grunt, grunt, grunt, 80-100, 120-130, 130-140, 140-150, 160-180 7.00, 15.00, 20.00, 25.00, 30.00
126 Thuja occidentalis Salland

Żywotnik zachodni Salland

C3 40-60 14.00
127 Thuja occidentalis Smaragd

Żywotnik zachodni Smaragd

C2, C3, C5 50-60, 60-70, 100-110 9.00, 10.00, 19.00
128 Thuja occidentalis Smaragd

Żywotnik zachodni Smaragd

grunt, grunt, grunt, grunt, grunt 80-90, 90-100, 100-110, 110-120, 120-130 15.00, 16.00, 18.00, 23.00, 27.00
129 Thuja occidentalis Spiralis

Żywotnik zachodni Spiralis

C5, grunt, 100-110, 100-120 12.00, 7.00
130 Thuja occidentalis Sunkist

Żywotnik zachodni Sunkist

C3, C7.5, C7.5, C7.5 30-40, 40-50, 60-80, 90-110 12.00, 12.00, 19.00, 23.00
131 Thuja occidentalis Yellow Ribbon

Żywotnik zachodni Yellow Ribbon

C2 40-60 15.00
132 Thuja orientalis Aurea Nana

Żywotnik wschodni Aurea Nana

grunt 25-30 12.00
133 Thuja plicata Aureospicata

Żywotnik olbrzymi Aureospicata

C2 60-80 10.00
134 Thuja plicata Can-Can

Żywotnik olbrzymi Can-Can

C5 70-90 15.00
135 Thuja plicata Zebrina

Żywotnik olbrzymi Zebrina

C5 50-60 12.00
136 Tsuga canadensis Jeddeloh

Choina kanadyjska Jeddeloh

C2 20-25 23.00

DRZEWA I KRZEWY LIŚCIASTE

Nr Gatunek/odmiana Pojemnik/grunt Wysokość (cm) Obwód pnia (cm) Cena (zł) Foto Stan
1 Acer campestre

Klon polny

grunt 200-350 6-8 39.00
2 Acer negundo Elegans

Klon jesionolistny Elegans

C5 180-200 45.00
3 Acer negundo Flamingo

Klon jesionolistny Flamingo

C5 180-200 45.00
4 Acer palmatum

Klon palmowy

C3 70-100 45.00
5 Acer palmatum Atropurpureum

Klon palmowy Atropurpureum (czerwonolistny)

C2 30-40 11.00
6 Acer palmatum Dissectum

Klon palmowy Dissectum

C3 50-70 49.00
7 Acer palmatum Garnet

Klon palmowy Garnet

C3 50-70 49.00
8 Acer platanoides

Klon zwyczajny

grunt 150-220 6-8 25.00
9 Acer platanoides Crimson King

Klon pospolity Crimson King

C15 200-220 90.00
10 Acer platanoides Crimson Sentry

Klon zwyczajny Crimson Sentry (kolumnowy)

C5, C7.5 100-120, 120-150 25.00, 45.00
11 Acer platanoides Globosum

Klon zwyczajny Globosum

C3, grunt 200-220, 200-220 55.00, 65.00
12 Acer platanoides Princeton Gold

Klon zwyczajny Princeton Gold (kolumnowy)

C7.5 150-190 55.00
13 Acer platanoides Princeton Gold

Klon zwyczajny Princeton Gold

grunt 180-200 55.00
14 Acer pseudoplatanus Nizetti

Klon jawor Nizetti

C3 120-150 37.00
15 Actinidia arguta

Aktinidia ostrolistna męska/żeńska

C2 12.00
16 Actinidia arguta

Aktinidia ostrolistna Issai / Ken's Red

C2 19.00
17 Alnus glutinosa

Olsza czarna

grunt 6-8 25.00
18 Amelanchier canadensis

Świdośliwa kanadyjska

C2 12.00
19 Amelanchier Prince William

Świdośliwa Prince William

C5 49.00
20 Aronia × prunifolia Nero

Aronia śliwolistna Nero

C2 9.00
21 Aronia melanocarpa

Aronia czarna

C3 5.00
22 Bambusa - Fargesia Red Panda Jiu

Bambusa - Fargesia Red Panda Jiu

C7.5 45.00
23 Berberis ottawensis Superba

Berberys ottawski Superba

C2 11.00
24 Berberis thunbergii Admiration®

Berberys Thunberga Admiration®

C2 15.00
25 Berberis thunbergii Atropurpurea

Berberys Thunberga Atropurpurea

C2 11.00
26 Berberis thunbergii Atropurpurea Nana

Berberys Thunberga Atropurpurea Nana

C2 11.00
27 Berberis thunbergii Bagatelle

Berberys Thunberga Bagatelle

C2 11.00
28 Berberis Thunbergii Chocolate Summer®

Berberys Thunberga Chocolate Summer®

C2 11.00
29 Berberis thunbergii Concorde

Berberys Thunberga Concorde

C2 15.00
30 Berberis Thunbergii Coral ®

Berberys Thunberga Coral ®

C2 15.00
31 Berberis thunbergii Dart`s Red Lady

Berberys Thunberga Dart`s Red Lady

C2 11.00
32 Berberis thunbergii Erecta

Berberys Thunberga Erecta

C2 11.00
33 Berberis Thunbergii Florence®

Berberys Thunberga Florence®

C2 11.00
34 Berberis thunbergii Golden Carpet

Berberys Thunberga Golden Carpet

C2 11.00
35 Berberis thunbergii Golden Ring Nana

Berberys Thunberga Golden Ring Nana

C2 15.00
36 Berberis thunbergii Golden Rocket®

Berberys Thunberga Golden Rocket®

C2 15.00
37 Berberis thunbergii Golden Tower

Berberys Thunberga Golden Tower

C2 11.00
38 Berberis thunbergii Golden Zwerg

Berberys Thunberga Golden Zwerg

C2 15.00
39 Berberis thunbergii Green Carpet

Berberys Thunberga Green Carpet

C2 11.00
40 Berberis thunbergii Helmond Pillar

Berberys thunberga Helmond Pillar

C2 11.00
41 Berberis thunbergii Kelleris

Berberys Thunberga Kelleris

C2 11.00
42 Berberis thunbergii Kobold

Berberys Thunberga Kobold

C2 11.00
43 Berberis thunbergii Orange Pillar

Berberys Thunberga Orange Pillar

C2 11.00
44 Berberis thunbergii Red Chief

Berberys Thunberga Red Chief

C2 11.00
45 Berberis thunbergii Rose Glow

Berberys Thunberga Rose Glow

C2 11.00
46 Berberis thunbergii Sunsation

Berberys Thunberga Sunsation

C2 11.00
47 Betula papyrifera

Brzoza papierowa

grunt 6-8 25.00
48 Betula pendula Fastigiata

Brzoza brodawkowata Fastigiata

C5, grunt 70-100, 150-200 22.00, 45.00
49 Betula pendula Schneverdinger Goldbirke

Brzoza pożyteczna Schneverdinger Goldbirke

C15, grunt 170-200, 170-200 45.00, 45.00
50 Betula pendula Youngii

Brzoza pożyteczna Youngii

C5 150-170 37.00
51 Betula utilis Doorenbos

Brzoza pożyteczna Doorenbos

grunt 160-200 50.00
52 Betula utilis Long Trunk

Brzoza pożyteczna Long Trunk

C7, C15, grunt 80-100, 150-180, 150-200 29.00, 110.00, 60.00
53 Buddleja davidii

Budleja Dawida

C3 60-80 12.00
54 Buxus sempervirens

Bukszpan wieczniezielony

grunt, C2 20-30, 15-25 3.50, 9.00
55 Buxus sempervirens Aurea

Bukszpan wieczniezielony Aurea

C2 20 17.00
56 Buxus sempervirens Suffruticosa

Bukszpan wieczniezielony Suffruticosa

C2 8.00
57 Calluna vulgaris

Wrzos pospolity (w odmianach)

P11 5.50
58 Campsis radicans

Milin amerykański

C2 21.00
59 Caragana arborescens 'Walker'/'Pendula'

Karagana syberyjska (grochodrzew)

C3 150-180 35.00
60 Carpinus

Grab

grunt 160-180 6-8 25.00
61 Catalpa ovata

Katalpa żółtokwiatowa

C5, C10, grunt 50-80, 160-200, 160-200 25.00, 39.00, 45.00
62 Catalpa speciosa

Katalpa wielkokwiatowa

C5, C10, grunt 50-80, 160-200, 160-200 25.00, 39.00, 45.00
63 Celastrus orbiculatus

Dławisz okrągłolistny

C3 12.00
64 Cercis canadensis

Judaszowiec kanadyjski

C3 19.00
65 Chaenomeles ×superba

Pigwowiec pośredni

C2 9.00
66 Chaenomeles japonica

Pigwowiec japoński

C2 9.00
67 Clematis

Powojnik wielkokwiatowy w odmianach

C2 18.00
68 Clematis

Powojniki botaniczne

C2 18.00
69 Clematis mandschurica

Clematis mandżurski (biały)

P9 6.00
70 Clematis vitalba

Powojnik pnący

C2 8.00
71 Cornus alba Aureomarginata

Dereń biały Aureomarginata

C2 12.00
72 Cornus alba Elegantissima

Dereń biały Elegantissima

C2 12.00
73 Cornus alba Sibirica

Dereń biały Sibirica

C2 12.00
74 Cornus alba Sibirica Variegata

Dereń biały Sibirica Variegata

C2 12.00
75 Cornus canadensis

Dereń kanadyjski

P9 5.00
76 Cornus mas

Dereń jadalny (Dereń właściwy)

C2 12.00
77 Cornus sericea Flaviramea

Dereń rozłogowy Flaviramea (złotokory)

C2 12.00
78 Corylus avellana

Leszczyna pospolita

C3 16.00
79 Cotinus coggygria Royal Purple

Perukowiec podolski Royal Purple

C5 29.00
80 Cotoneaster Dammeri

Irga Dammera

C2 9.00
81 Cotoneaster lucida

Irga błyszcząca

C2 9.00
82 Cotoneaster procumbens Queen of Carpets

Irga płożąca Queen of Carpets

C2 9.00
83 Cotoneaster procumbens Streib's Findling

Irga płożąca Streib's Findling

C2 9.00
84 Cotoneaster radicans Eichholz

Irga rozesłana Eichholz

C2 9.00
85 Cotoneaster Ursynów

Irga Ursynów

C2 9.00
86 Cotoneaster x suecicus Coral Beauty

Irga szwedzka Coral Beauty

C2 9.00
87 Daphne mezereum

Wawrzynek wilczełyko

C3 11.00
88 Deutzia scabra Candidissima

Żylistek szorstki Candidissima (biały)

C2 11.00
89 Deutzia scabra Flore Plena

Żylistek szorstki Flore Plena (różowy)

C2 11.00
90 Elaeagnus angustifolia

Oliwnik wąskolistny

C3 29.00
91 Euonymus alatus

Trzmielina oskrzydlona

C5 29.00
92 Euonymus alatus Compactus

Trzmielina oskrzydlona Compactus

C5 19.00
93 Euonymus fortunei Blondy

Trzmielina Fortune'a Blondy

C1,5 7.00
94 Euonymus fortunei Canadale Gold

Trzmielina Fortune'a Canadale Gold

C2 15.00
95 Euonymus fortunei Emerald Gaiety

Trzmielina Fortune'a Emerald Gaiety

C1,5, C2 7.00, 9.00
96 Euonymus fortunei Emerald Gold

Trzmielina Fortune'a Emerald Gold

C1,5, C2 7.00, 9.00
97 Euonymus fortunei Sunshine

Trzmielina Fortune'a Sunshine

P11 9.00
98 Euonymus fortunei Sunspot

Trzmielina Fortune'a Sunspot

C1,5 7.00
99 Exochorda racemosa

Obiela groniasta

C3 14.00
100 Fagus sylvatica

Buk zwyczajny

grunt 6-8 25.00
101 Fagus sylvatica Purple Fountain

Buk pospolity Purple Fountain

C5 50.00
102 Fagus sylvatica Purpurea

Buk pospolity odm. czerwonolistna

C2 45.00
103 Fagus sylvatica Purpurea Tricolor

Buk pospolity Purpurea Tricolor

C5 100.00
104 Fallopia aubertii

Rdest Auberta

C2 15.00
105 Forsythia Maluch

Forsycja Maluch

C2 60-80 9.00
106 Forsythia x intermedia

Forsycja pośrednia

C3 80-100 9.00
107 Forsythia xintermedia Golden Times

Forsycja pośrednia Golden Times

C2 9.00
108 Halimodendron halodendron

Słonisz srebrzysty (forma pienna)

C3 120 26.00
109 Hedera helix

Bluszcz pospolity

P11, C2 4.00, 7.00
110 Hedera helix Golden Ingot

Bluszcz pospolity Golden Ingot

C2 8.00
111 Hedera helix Profesor Seneta

Bluszcz pospolity Profesor Seneta

C2 8.00
112 Hibiscus Ardens

Ketmia Ardens

C3 19.00
113 Hibiscus Duc de Brabant

Ketmia Duc de Brabant

C3 19.00
114 Hibiscus Maike

Ketmia Maike

C3 19.00
115 Hibiscus Manuela

Ketmia Manuela

C3 19.00
116 Hibiscus Marina

Ketmia Marina

C3 19.00
117 Hibiscus Russian Violet

Ketmia Russian Violet

C3 19.00
118 Hibiscus Woodbridge

Ketmia Woodbridge

C2 19.00
119 Hippophae rhamnoides

Rokitnik pospolity

C3 18.00
120 Hydrangea arborescens Grandiflora

Hortensja drzewiasta wielkokwiatowa (kwiaty okrągłe białe)

C5 25.00
121 Hydrangea macrophylla

Hortensja ogrodowa

C2 19.00
122 Hydrangea paniculata Grandiflora

Hortensja bukietowa Grandiflora (kwiaty białe stożkowe)

C5 25.00
123 Hydrangea paniculata Magical Flame ®

Hortensja bukietowa Magical Flame ®

C5 25.00
124 Hydrangea paniculata Pink Queen

Hortensja bukietowa Pink Queen (różowa)

C5 25.00
125 Hydrangea paniculata Polar Bear ®

Hortensja bukietowa Polar Bear ®

C5 29.00
126 Ilex meserveae Blue Angel

Ostrokrzew Meservy Blue Angel

C2, C3, C5 16.00, 22.00, 29.00,
127 Ilex meserveae Golden Girl

Ostrokrzew Meservy Golden Girl

C2, C3, C5 16.00, 22.00, 29.00
128 Juglans regia

Orzech włoski

C3 18.00
129 Kerria japonica

Złotlin japoński

C2 9.00
130 Kolkwitzia amabilis

Kolkwicja chińska

C3 12.00
131 Laburnum watereri Vossii

Złotokap Waterera Vossii

C3, C5 80-120, 170-200 35.00, 70.00
132 Lavandula angustifolia Ellegance Ice

Lawenda wąskolistna Ellegance Ice

P9, C2 9.00, 12.00
133 Lavandula angustifolia Ellegance Purple

Lawenda wąskolistna Ellegance Purple

P9, C2 9.00, 12.00
134 Lavandula angustifolia Hidcote Compact

Lawenda wąskolistna Hidcote Compact

P9, C2 9.00, 12.00
135 Ligustrum ovalifolium

Ligustr jajolistny / pstry (biało-zielony, zielono- żółty)

C2, C3 100-120 11.00
136 Ligustrum vulgare

Ligustr pospolity

C2, grunt 80-100, 120-150 5.00, 1.80
137 Liriodendron tulipifera

Tulipanowiec amerykański

C2 50-80 18.00
138 Liriodendron tulipifera Aureomarginatum

Tulipanowiec amerykański Aureomarginatum (forma pienna)

C2 140-150 42.00
139 Lonicera caerulea var. kamtschatica Bakcarskaja ®

Jagoda kamczacka Bakcarskaja ®

C2 9.00
140 Lonicera caerulea var. kamtschatica Czelabinka

Jagoda kamczacka Czelabinka

C2 8.00
141 Lonicera caerulea var. kamtschatica Jugana ®

Jagoda kamczacka Jugana ®

C2 9.00
142 Lonicera caerulea var. kamtschatica Sinoglaska

Jagoda kamczacka Sinoglaska

C2 8.00
143 Lonicera caerulea var. kamtschatica Tomiczka

Jagoda kamczacka Tomiczka

C2 8.00
144 Lonicera Henry'ego

Wiciokrzew Henry'ego

C2 22.00
145 Lonicera japonica Aureoreticulata

Wciokrzew japoński Aureoreticulata

P11 6.00
146 Lonicera x brownii

Wiciokrzew Browna (szkarłatnoczerwony)

C2 22.00
147 Lycium barbarum Big Berry

Jagoda goji Big Berry

C2 9.00
148 Lycium barbarum New Big

Jagoda goji New Big

C2 9.00
149 Magnolia ×soulangeana Alexandrina

Magnolia Soulange'a Alexandrina

C3 31.00
150 Magnolia Alba Superba

Magnolia Alba Superba

C3 31.00
151 Magnolia Betty

Magnolia Betty

C3 31.00
152 Magnolia Galaxy

Magnolia Galaxy

C3 31.00
153 Magnolia George Henry Kern

Magnolia George Henry Kern

C3 31.00
154 Magnolia Gold Star

Magnolia Gold Star

C3 44.00
155 Magnolia Golden Dream

Magnolia Golden Dream

C3 31.00
156 Magnolia kobus

Magnolia japońska (biała)

C2 39.00
157 Magnolia Randy

Magnolia Randy

C3 31.00
158 Magnolia Snowdrift

Magnolia Snowdrift

C3 31.00
159 Magnolia Susan

Magnolia Susan

C3 31.00
160 Mahonia aquifolium

Mahonia pospolita

C2, grunt 4.50, 10.00
161 Malus Royalty

Jabłoń ozdobna (rajska) Royalty

C3 100-120 18.00
162 Morus alba/nigra

Morwa biała/czarna

grunt 12.00
163 Morus nigra Pendula

Morwa czarna Pendula (forma pienna)

C7.5 180-200 42.00
164 Partenocissus quinquefolia Murorum

Winobluszcz pięciolistkowy Murorum

C2 9.00
165 Parthenocissus quinquefolia

Winobluszcz pięciolistkowy

C2 9.00
166 Philadelphus coronarius

Jaśminowiec wonny

C2 14.00
167 Philadelphus Virginal

Jaśminowiec Virginal

C3 14.00
168 Physocarpus opulifolius Lady in Red ®

Pęcherznica kalinolistna Lady in Red ®

C2 14.00
169 Physocarpus opulifolius Luteus

Pęcherznica kalinolistna Luteus

C2 8.00
170 Physocarpus opulifolius Red Baron

Pęcherznica kalinolistna Red Baron

C2, C5 8.00, 18.00
171 Pieris japonica Little Heath

Pieris japoński Little Heath

C2 19.00
172 Polygonum Aubertii

Rdest Auberta

C2 9.00
173 Potentilla fruticosa Abbottswood

Pięciornik krzewiasty Abbottswood - biały

C2 8.00
174 Potentilla fruticosa Elizabeth

Pięciornik krzewiasty Elizabeth - żółty

C3 8.00
175 Potentilla fruticosa Goldfinger

Pięciornik krzewiasty Goldfinger -cytrynowo-żółty

C3 8.00
176 Potentilla fruticosa Princess Rosa

Pięciornik krzewiasty Princess Rosa - różowy

C2 8.00
177 Potentilla fruticosa Red Ace

Pięciornik krzewiasty Red Ace - czerwony

C2 9.00
178 Prunus cerasifera Pissardii

Śliwa wiśniowa Pissardii

C5 120 17.00
179 Prunus eminens Umbraculifera

Wiśnia osobliwa Umbraculifera

C5 200-220 61.00
180 Prunus laurocerasus Caucasica

Laurowiśnia wschodnia Caucasica

C2, C5 9.00, 20.00
181 Prunus serrulata Amanogawa

Wiśnia piłkowana Amanogawa (kolumnowa)

C3 32.00
182 Prunus serrulata Kanzan

Wiśnia piłkowana Kanzan

C3 130-150 35.00
183 Prunus serrulata Kiku-shidare-zakura

Wiśnia piłkowana Kiku-shidare-zakura

C3 35.00
184 Prunus serrulata Royal Burgundy

Wiśnia piłkowana Royal Burgundy

C4 35.00
185 Prunus triloba

Migdałek trójklapowy

C5 150-180 19.00
186 Pyracantha coccinea Lalandei

Ognik szkarłatny Lalande'a (pomarańczowy)

C2 9.00
187 Pyracantha coccinea Soleil d'Or

Ognik szkarłatny Soleil d'Or

C2 15.00
188 Quercus robur

Dąb szypułkowy

grunt 200-300 45.00
189 Quercus robur Fastigiata

Dąb szypułkowy Fastigiata (kolumnowy)

C15 200-250 95.00
190 Quercus rubra

Dąb czerwony

C15, grunt 6-8 55.00, 45.00
191 Rhododendron

Azalia wielkokwiatowa (Glowing Embers, Feuerwerk, Anneke, Golden Light, Golden Sunset)

C5 34.00
192 Rhododendron Geisha Orange

Azalia japońska Geisha Orange

C3 18.00
193 Rhododendron hybridum Calsap

Różanecznik Calsap

C3 27.00
194 Rhododendron hybridum Catawbiense Grandiflorum

Różanecznik wielkokwiatowy Catawbiense Grandiflorum

C5 38.00
195 Rhododendron Kazimierz Wielki

Rododendron Kazimierz Wielki

C5 49.00
196 Rhododendron Kermesina Rosé

Azalia japońska Kermesina Rosé

C3 18.00
197 Rhododendron Maruschka

Azalia japońska Maruschka

C3 18.00
198 Rhododendron P.J.M.Elite

Różanecznik P.J.M.Elite

C3, C5 27.00, 38.00
199 Rhododendron Władysław Jagiełło - Royal Red ®

Rhododendron Władysław Jagiełło - Royal Red ®

C5 49.00
200 Ribes alpinum Schmidt

Porzeczka alpejska Schmidt

C3 8.00
201 Robinia pseudoacacia Umbraculifera

Robinia akacjowa Umbraculifera (forma pienna kulista)

C5 200-220 60.00
202 Rosa

Róże okrywowe

C2
203 Rosa

Róże poliant - rabatowe

C2
204 Rosa

Róże wielkokwiatowe

C2
205 Rosa

Róże pnące

C2
206 Rosa rugosa

Róża pomarszczona

grunt 5.00
207 Rubus Reuben ®

Jeżyna Reuben ®

C2 12.00
208 Salix alba Tristis

Wierzba płacząca

C2 25.00
209 Salix caprea Pendula

Wierzba iwa (forma pienna)

C3 12.00
210 Salix eleagnos angustifolia

Wierzba palmowa

C3 12.00
211 Salix Integra Hakuro-nishiki

Wierzba japońska Hakuro-nishiki (pstrolistna forma pienna)

C3 100-130 12.00
212 Salix Integra Hakuro-nishiki

Wierzba japońska Hakuro-nishiki (pstrolistna)

grunt 5.00
213 Salix matsudana

Wierzba mandżurska

C2, grunt 9.00, 9.00
214 Salix Repens

Wierzba płożąca

C2 5.00
215 Salix udensis

Wierzba sachalińska (sekka/smocza)

C2, grunt 9.00, 9.00
216 Salix viminalis

Wierzba wiciowa

C3, grunt 12.00, 6.00
217 Sambucus nigra Black Beauty®

Bez czarny Black Beauty®

C3 28.00
218 Sambucus nigra Black Lace Eva

Bez czarny Black Lace Eva

C2 19.00
219 Sambucus nigra Black Tower®

Bez czarny Black Tower®

C3 28.00
220 Sambucus nigra Madonna

Bez czarny Madonna

C3 19.00
221 Sambucus racemosa Plumosa Aurea

Bez koralowy Plumosa Aurea

C3 19.00
222 Sorbaria sorbifolia Sem

Tawlina jarzębolistna Sem

C2 19.00
223 Sorbus aucuparia

Jarząb pospolity

C7.5, grunt 6-8 25.00, 25.00
224 Sorbus aucuparia Pendula

Jarząb pospolity Pendula (jarzębina jadalna)

C7.5 55.00
225 Spiraea × vanhouttei

Tawuła van Houtte'a

grunt, C2 1.00, 8.00
226 Spiraea bumalda

Tawuła Bumalda (drobna)

C2, grunt 8.00, 5.00
227 Spiraea japonica Golden Princess

Tawuła japońska Golden Princess

C2 9.00
228 Spiraea japonica Goldflame

Tawuła japońska Goldflame

C2 8.00
229 Spiraea japonica Goldmound

Tawuła japońska Goldmound

C2 8.00
230 Spiraea japonica Little Princess

Tawuła japońska Little Princess

C3 8.00
231 Spiraea japonica Magic Carpet

Tawuła japońska Magic Carpet

C2 9.00
232 Spiraea salicifolia

Tawuła wierzbolistna

grunt 1.00
233 Stephanandra incisa Crispa

Tawulec pogięty Crispa

C2 7.00
234 Stephanandra tanakae

Tawulec Tanaki

C2 7.00
235 Symphoricarpos ×chenaultii Hancock

Śnieguliczka Chenaulta Hancock

C2 9.00
236 Symphoricarpos ×doorenbosii Mother of Pearl

Śnieguliczka Doorenbosa Mother of Pearl

C3 9.00
237 Symphoricarpos xchenaultii Aurea

Śnieguliczka Chenaulta Aurea

C2 9.00
238 Syringa

Lilak (w kolorach: biały, różowy, bordo, bordo z białą obwódką)

C5 29.00
239 Syringa meyeri Palibin

Lilak Meyera Palibin

C3 25.00
240 Tilia cordata

Lipa drobnolistna

grunt 6-8 25.00
241 Tilia insularis

Lipa wonna

C3 25.00
242 Tilia japonica

Lipa japońska

C3 25.00
243 Tilia platyphyllos

Lipa szerokolistna

grunt 6-8 25.00
244 Ulmus ×hollandica Wredei

Wiąz holenderski Wredei

grunt 40.00
245 Ulmus glabra Camperdownii

Wiąz górski Camperdownii

C7.5 200-220 85.00
246 Vaccinium corymbosum Bluecrop

Borówka amerykańska Bluecrop

C2, C3, C5 9.00, 14.00, 22.00
247 Vaccinium corymbosum Bluegold

Borówka amerykańska Bluegold

C2 9.00
248 Vaccinium corymbosum Bonus

Borówka amerykańska Bonus

C2 9.00
249 Vaccinium corymbosum Chandler

Borówka amerykańska Chandler

C2 9.00
250 Vaccinium corymbosum Chanticleer

Borówka amerykańska Chanticleer

C2 9.00
251 Vaccinium corymbosum Duke

Borówka amerykańska Duke

C2, C5 9.00, 22.00
252 Vaccinium corymbosum Earliblue

Borówka amerykańska Earliblue

C2, C3 9.00, 14.00
253 Vaccinium corymbosum Elizabeth

Borówka amerykańska Elizabeth

C2 9.00
254 Vaccinium corymbosum Kaz Pliszka ®

Borówka amerykańska Kaz Pliszka ®

C2 9.00
255 Vaccinium corymbosum Nelson

Borówka amerykańska Nelson

C2, C3 9.00, 14.00
256 Vaccinium corymbosum Patriot

Borówka amerykańska Patriot

C2, C3 9.00, 14.00
257 Vaccinium corymbosum Spartan

Borówka Amerykańska Spartan

C2 9.00
258 Vaccinium macrocarpon

Żurawina wielkoowocowa w odmianach: Corallium, Red Star, Stevens

C3 12.00
259 Viburnum burkwoodii

Kalina Burkwooda

C2 15.00
260 Viburnum opulus Nanum

Kalina koralowa Nanum

C2 11.00
261 Viburnum opulus Park Harvest

Kalina koralowa Park Harvest

C2 18.00
262 Viburnum opulus Roseum

Kalina koralowa Roseum (Buldeneż)

C3 18.00
263 Vinca minor

Barwinek pospolity

P11 5.00
264 Vitis

Winorośl (w odmianach)

C2, C2, C3 14.00, 19.00, 22.00
265 Weigela Eva Rathke

Krzewuszka Eva Rathke

C2 10.00
266 Weigela florida Alexandra®

Krzewuszka cudowna Alexandra®

C2 12.00
267 Weigela florida Nana Purpurea

Krzewuszka cudowna Nana Purpurea

C2 10.00
268 Weigela florida Naomi Campbell

Krzewuszka cudowna Naomi Campbell

C2, C3 12.00, 16.00
269 Weigela florida Olympiade

Krzewuszka cudowna Olympiade

C3 16.00
270 Weigela Nana Variegata

Krzewuszka Nana Variegata

C2 10.00
271 Wisteria chinensis

Glicynia chińska

C7.5 24.00
272 Wykaz roślin miododajnych I

(na zdjęciu)

273 Wykaz roślin miododajnych II

(na zdjęciu)

274 Wykaz roślin miododajnych III

(na zdjęciu)

275 Yucca filamentosa

Jukka karolińska

C2 9.00
276 Yucca filamentosa Color Guard

Juka karolińska Color Guard

P11, C2 9.00

KRZEWY PNĄCE (CZEPNE)

Nr Gatunek/odmiana Pojemnik/grunt Wysokość (cm) Obwód pnia (cm) Cena (zł) Foto Stan
1 Actinidia arguta

Aktinidia ostrolistna męska/żeńska

C2 12.00
2 Actinidia arguta

Aktinidia ostrolistna Issai / Ken's Red

C2 19.00
3 Campsis radicans

Milin amerykański

C2 21.00
4 Celastrus orbiculatus

Dławisz okrągłolistny

C3 12.00
5 Clematis

Powojnik (różne odmiany botaniczne)

C2 18.00
6 Clematis

Powojnik wielkokwiatowy w odmianach

C2 18.00
7 Clematis mandschurica

Powojnik mandżurski (biały)

P9 6.00
8 Clematis vitalba

Powojnik pnący

C2 8.00
9 Hedera helix

Bluszcz pospolity

P11, C2 4.00, 7.00
10 Hedera helix Golden Ingot

Bluszcz pospolity Golden Ingot

C2 8.00
11 Hedera helix Profesor Seneta

Bluszcz pospolity Profesor Seneta

C2 8.00
12 Lonicera Henry'ego

Wiciokrzew Henry'ego

C2 22.00
13 Lonicera japonica Aureoreticulata

Wciokrzew japoński Aureoreticulata

P11 6.00
14 Lonicera x brownii

Wiciokrzew Browna (szkarłatnoczerwony

C2 22.00
15 Partenocissus quinquefolia Murorum

Winobluszcz pięciolistkowy Murorum

C2 9.00
16 Parthenocissus quinquefolia

Winobluszcz pięciolistkowy

C2 9.00
17 Polygonum Aubertii

Rdest Auberta

C2 9.00
18 Wisteria chinensis

Glicynia chińska

C7.5 24.00

KRZEWY RÓŻ

Nr Gatunek/odmiana Pojemnik/grunt Wysokość (cm) Obwód pnia (cm) Cena (zł) Foto Stan
1 Rosa

Róże wielkokwiatowe

C2
2 Rosa

Róże wielokwiatowe

C2
3 Rosa

Róże okrywowe

C2
4 Rosa

Róże pnące

C2
5 Rosa

Róże dzikie

C2
6 Rosa rugosa

Róża pomarszczona

grunt 5.00

BYLINY

Nr Gatunek/odmiana Pojemnik/grunt Wysokość (cm) Obwód pnia (cm) Cena (zł) Foto Stan
1 Achillea millefolium Cherry Queen

Krwawnik pospolity Cherry Queen

poj.
2 Ajuga reptans Evening Glow

Dąbrówka rozłogowa Evening Glow

poj.
3 Ajuga reptans Salvy

Dąbrówka rozłogowa Salvy

poj.
4 Ajuga reptans Variegata

Dąbrówka rozłogowa Variegata

poj.
5 Alchemilla mollis Thriller

Przywrotnik miękki Thriller

poj.
6 Alyssum montanum Luna

Smagliczka górska Luna

poj.
7 Arabis ferdinandi-coburgii Old Gold

Gęsiówka macedońska Old Gold

poj.
8 Armeria maritima Splendens

Zawciąg nadmorski Splendens (różowy)

poj.
9 Armeria maritima White

Zawciąg nadmorski White (biały)

10 Artemisia stelleriana

Bylica Stellera

poj.
11 Aruncus dioicus

Parzydło leśne

poj.
12 Aster alpinus Happy End

Aster alpejski Happy End

poj.
13 Aster alpinus White

Aster alpejski White

poj.
14 Aster Island Samoa

Aster Island Samoa

poj.
15 Aster novi-belgii

Aster nowobelgijski (marcinki nowobelgijskie)

poj.
16 Astilbe ×arendsii

Tawułka Arendsa: Red, Rose, White

poj.
17 Astilbe chinensis Pumila

Tawułka chińska Pumila (karłowa)

poj.
18 Aubrieta cultorum Cascade Purple

Żagwin ogrodowy Cascade Purple

poj.
19 Aubrieta cultorum Cascade Red

Żagwin ogrodowy Cascade Red

poj.
20 Bergenia cordifolia

Bergenia sercowata: Rotblum, Rose

poj.
21 Brunnera macrophylla Jack Frost

Brunera wielkolistna Jack Frost

poj.
22 Brunnera macrophylla Sea Heart

Brunera wielkolistna Sea Heart

poj.
23 Calluna vulgaris

Wrzos pospolity (w odmianach)

poj.
24 Campanula carpatica

Dzwonek karpacki (biały, fioletowy)

poj.
25 Coreopsis grandiflora Early Sunrise

Nachyłek wielkokwiatowy Early Sunrise

poj.
26 Cornus canadensis

Dereń kanadyjski

poj.
27 Delphinium cultorum Magic Fountain Dark Blue White Bee

Ostróżka ogrodowa Magic Fountain Dark Blue White Bee

poj.
28 Delphinium cultorum Pacific Giants Guinevere

Ostróżka ogrodowa Pacific Giants Guinevere

poj.
29 Delphinium elatum Dark Blue Dark Bee

Ostróżka wyniosła Dark Blue Dark Bee

poj.
30 Delphinium elatum Dasante Blue

Ostróżka wyniosła Dasante Blue

poj.
31 Dianthus hybrida Dinetta Lilac

Goździk Dinetta Lilac

poj.
32 Echinacea hybrida Maria

Jeżówka Maria

poj.
33 Echinacea purpurea Doubledecker

Jeżówka purpurowa Doubledecker

poj.
34 Echinacea purpurea Pow Wow White

Jeżówka purpurowa Pow Wow White

poj.
35 Euphorbia myrsinites

Wilczomlecz mirtowaty

poj.
36 Fragaria

Poziomka

poj.
37 Gaultheria procumbens

Golteria rozesłana

poj.
38 Geum Fire Storm

Kuklik Fire Storm

poj.
39 Helianthemum nummularium Lawrenson's Pink

Posłonek rozesłany Lawrenson's Pink

poj.
40 Helleborus niger Praecox

Ciemiernik biały Praecox

poj.
41 Hemerocallis × hybrida

Liliowiec ogrodowy (wielokwiatowy)

poj.
42 Hemerocallis Mini Stella

Liliowiec Mini Stella

poj.
43 Heuchera americana Dale Strain

Żurawka amerykańska Dale Strain

poj.
44 Heuchera Berry Marmalade

Żurawka Berry Marmalade

poj.
45 Heuchera Black Beauty

Żurawka Black Beauty

poj.
46 Heuchera Cherry Cola

Żurawka Cherry Cola

poj.
47 Heuchera Electric Lime

Żurawka Electric Lime

poj.
48 Heuchera Forever Purple

Żurawka Forever Purple

poj.
49 Heuchera Ginger Ale

Żurawka Ginger Ale

poj.
50 Heuchera Hercules

Żurawka Hercules

poj.
51 Heuchera Lime Ruffles

Żurawka Lime Ruffles

poj.
52 Heuchera Milan

Żurawka Milan

poj.
53 Heuchera Shanghai

Żurawka Shanghai

poj.
54 Heucherella Cracked Ice

Żuraweczka Cracked Ice

poj.
55 Heucherella Fire Frost

Żuraweczka Fire Frost

poj.
56 Heucherella Happy Hour Lime

Żuraweczka Happy Hour Lime

poj.
57 Hosta August Moon

Funkia August Moon

poj.
58 Hosta Big Daddy

Funkia Big Daddy

poj.
59 Hosta Blue Diamond

Funkia Blue Diamond

poj.
60 Hosta Bright Lights

Funkia Bright Lights

poj.
61 Hosta Fire & Ice

Funkia Fire & Ice

poj.
62 Hosta Fortunei Aureomarginata

Funkia Fortunei Aureomarginata

poj.
63 Hosta Fortunei Marginato-alba

Funkia Fortunei Marginato-alba

poj.
64 Hosta Francee

Funkia Francee

poj.
65 Hosta Hadspen Blue

Funkia Hadspen Blue

poj.
66 Hosta Midwest Magic

Funkia Midwest Magic

poj.
67 Hosta Patriot

Funkia Patriot

poj.
68 Hosta Stiletto

Funkia Stiletto

poj.
69 Hosta Sum and Substance

Funkia Sum and Substance

poj.
70 Hosta undulata Albomarginata

Funkia falista Albomarginata

poj.
71 Hyssopus officinalis

Hyzop lekarski

poj.
72 Iberis Pink Ice

Ubiorek Pink Ice

poj.
73 Iberis sempervirens Tahoe

Ubiorek wiecznie zielony Tahoe

poj.
74 Iris pseudacorus

Kosaciec żółty

poj.
75 Iris sibirica

Kosaciec syberyjski (biały, fioletowy)

poj.
76 Kniphofia uvaria

Trytoma groniasta

poj.
77 Lavandula angustifolia Ellegance Ice

Lawenda wąskolistna Ellegance Ice

poj.
78 Lavandula angustifolia Ellegance Purple

Lawenda wąskolistna Ellegance Purple

poj.
79 Lavandula angustifolia Hidcote Compact

Lawenda wąskolistna Hidcote Compact

poj.
80 Lawenda wąskolistna Havana

Lavandula angustifolia Havana

dostępny jesienią 2018
81 Leucanthemum maximum

Złocień wielki

poj.
82 Liatris spicata

Liatra kłosowa

poj.
83 Ligularia dentata

Języczka pomarańczowa

poj.
84 Mentha

Mięta w odmianach: *Mentha Hillary's Sweet Lemon - Mięta cytrynowa, *Mentha sauveolens Variegata Pineapple - Mięta okrągłolistna Ananas, *Mentha piperita - Mięta pieprzowa

poj.
85 Monarda Fireball

Pysznogłówka Fireball

poj.
86 Nepeta faassenii

Kocimiętka Fassena

poj.
87 Oenothera macrocarpa

Wiesiołek ozdobny

poj.
88 Origanum vulgare

Lebiodka pospolita (oregano)

poj.
89 Pachysandra terminalis

Runianka japońska

poj.
90 Paeonia officinalis

Piwonia lekarska krzewiasta (w kolorach: biały, różowy, czerwony)

poj.
91 Perovskia atriplicifolia Little Spire ®

Perowskia łobodolistna Little Spire ®

poj.
92 Phlox paniculata Flame® Coral

Floks wiechowaty Flame® Coral

poj.
93 Phlox paniculata Flame® Purple

Floks wiechowaty Flame® Purple

poj.
94 Phlox subulata Emerald Cusion Blue

Floks szydlasty Emerald Cusion Blue

poj.
95 Phlox subulata McDaniels Cushion

Floks szydlasty McDaniels Cushion

poj.
96 Potentilla neumanniana

Pięciornik wiosenny

poj.
97 Primula vulgaris

Pierwiosnek zwyczajny

poj.
98 Primula vulgaris Orange with Yellow

Pierwiosnek zwyczajny Orange with Yellow

poj.
99 Primula vulgaris Pure Yellow

Pierwiosnek zwyczajny Pure Yellow

poj.
100 Pulmonaria Majeste

Miodunka Majeste

poj.
101 Pulsatilla vulgaris Pinwheel Dark Red

Sasanka zwyczajna Pinwheel Dark Red

poj.
102 Pulsatilla vulgaris Pinwheel Dark White

Sasanka zwyczajna Pinwheel Dark White

poj.
103 Rodgersia acutifolia

Rodgersja kasztanolistna

poj.
104 Sagina subulata

Karmnik ościsty

poj.
105 Salvia nemorosa

Szałwia omszona

poj.
106 Salvia nemorosa Rose Queen

Szałwia omszona Rose Queen

poj.
107 Saxifraga pensylvanica Peter Pan

Skalnica pensylwańska Peter Pan

poj.
108 Saxifraga umbrosa

Skalnica cienista

poj.
109 Saxifraga White Star

Skalnica White Star

poj.
110 Saxifraga x arendsii Harder Zwerg

Skalnica Arendsa Harder Zwerg

poj.
111 Sedum acre Yellow Queen

Rozchodnik ostry Yellow Queen

poj.
112 Sedum Amber Red

Rozchodnik Amber Red

poj.
113 Sedum Autumn Joy

Rozchodnik Autumn Joy

poj.
114 Sedum spectabile Carmen

Rozchodnik okazały Carmen

poj.
115 Sedum spurium Variegatum

Rozchodnik kaukaski Variegatum

poj.
116 Sempervivum

Rojnik

poj.
117 Solidago x hybrida Spatgold

Nawłoć Spatgold (odm. późna)

poj.
118 Stachys byzantina

Czyściec wełnisty

poj.
119 Thymus praecox Red Carpet

Tymianek Red Carpet (macierzanka)

poj.
120 Thymus pulegioides Foxley

Tymianek Foxley (macierzanka)

poj.
121 Thymus vulgaris

Tymianek (macierzanka )

poj.
122 Verbascum Dark Eyes

Dziewanna Dark Eyes

poj.
123 Veronica spicata Rosenrot

Przetacznik kłosowy Rosenrot

poj.
124 Vinca minor

Barwinek pospolity

poj.
125 Viola odorata Albiflora

Fiołek wonny Albiflora

poj.
126 Vitaliana primuliflora

Pierwiośnik górski

poj.
127 Waldsteinia ternata

Pragnia syberyjska

poj.
128 Yucca filamentosa

Jukka karolińska

poj.
129 Yucca filamentosa Color Guard

Juka karolińska Color Guard

poj.

TRAWY

Nr Gatunek/odmiana Pojemnik/grunt Wysokość (cm) Obwód pnia (cm) Cena (zł) Foto Stan
1 Carex oshimensis Evergold

Turzyca oszimska Evergold

poj. 8.00
2 Carex petriei Milk Chocolate

Turzyca Petriego Milk Chocolate

poj. 8.00
3 Festuca cinerea Uchte

Kostrzewa popielata Uchte

poj. 6.00
4 Festuca glauca

Kostrzewa sina

poj., poj 3.50, 5.00
5 Festuca ovina

Kostrzewa owcza

poj. 3.50
6 Festuca ovina var. glauca Elijah Blue

Kostrzewa sina Elijah Blue

poj. 6.00
7 Festuca scoparia

Kostrzewa miotlasta (niedźwiedzie futro)

poj. 3.50
8 Hakonechloa macra All Gold

Hakonechloa smukła All Gold

poj. 11.00
9 Hakonechloa macra Aureola

Hakonechloa smukła Aureola

poj. 11.00
10 Imperata cylindrica Red Baron

Imperata cylindryczna Red Baron

poj. 8.00
11 Miscanthus sinensis Adagio

Miskant chiński Adagio

poj. 11.00
12 Miscanthus sinensis Apache®

Miskant chiński Apache®

poj. 11.00
13 Miscanthus sinensis Flamingo

Miskant chiński Flamingo

poj. 11.00
14 Miscanthus sinensis Giraffe

Miskant chiński Giraffe

poj. 11.00
15 Miscanthus sinensis Gracillimus

Miskant chiński Gracillimus

poj. 11.00
16 Miscanthus sinensis Grosse Fontaine

Miskant chiński Grosse Fontaine

poj. 11.00
17 Miscanthus sinensis Morning Light

Miscant chiński Morning Light

dostępny jesienią 2018
18 Miscanthus sinensis Silberspinne

Miskant chiński Silberspinne

poj. 11.00
19 Miscanthus sinensis Strictus

Miskant chiński Strictus

poj. 11.00
20 Miscanthus sinensis Vanilla Sky

Miskant chiński Vanilla Sky

poj. 11.00
21 Miscanthus x giganteus

Miskant olbrzymi

poj. 11.00
22 Ophiopogon planiscapus Nigrescens

Konwalnik płaskopędowy Nigrescens

poj. 11.00
23 Panicum virgatum Shenandoah

Proso rózgowate Shenandoah

poj. 11.00
24 Pennisetum alopecuroides Hameln

Rozplenica japońska Hameln

poj. 8.50
25 Pennisetum alopecuroides JS Jommenik®

Rozplenica japońska JS Jommenik®

dostępny jesienią 2018
26 Pennisetum alopecuroides Little Honey

Rozplenica japońska Little Honey

poj. 8.50
27 Pennisetum alopecuroides Moudry

Rozplenica japońska Moudry

poj. 8.50
28 Pennisetum alopecuroides Viridescens

Rozplenica japońska Viridescens

poj. 8.50

DRZEWA OWOCOWE (OKULANTY 1-ROCZNE)

Nr Gatunek/odmiana Pojemnik/grunt Wysokość (cm) Obwód pnia (cm) Cena (zł) Foto Stan

Prosimy o kontakt telefoniczny.

Oznaczenia skrótów:

poj. - pojemnik plastikowy lub doniczka
grunt – rośliny wykopane z gruntu z zabezpieczoną bryłą korzeniową
C2, C3, C5, C7.5, C15 – pojemnik plastikowy wraz z liczbą określającą pojemność w litrach (C2 – pojemnik o pojemności 2 l).




sklep online